Hakkımızda

Hakkımızda

Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı

1966 yılında Prof. Dr. M. Fadlullah Cerrahoğlu öncülüğünde kurulan Cerrahoğlu Hukuk Bürosu 2022 yılı Nisan ayında yeniden yapılandırılarak Avukatlık Ortaklığı’na dönüşmüştür.

Deneyimli avukat kadrosu ve vergi danışmanı ile müvekkillerimize kalite anlayışımızdan ödün vermeden Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı adı altında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Prof. Dr. M. Fadlullah Cerrahoğlu

Kurucu Ortak

Büromuz 1966 yılında üç yakın arkadaş tarafından kurulmuş olup, elli yılı aşkın bu süreçte, kadromuz genişlemiş ve birçok başarıya imza atmıştır. Büromuz Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku ve Birleşme ve Devralmalar, Dava, Yerel ve Uluslararası Tahkim, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans, İş Hukuku, Vergi, Fikri Mülkiyet Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, Ürün Sorumluluğu, Yolsuzlukların Önlenmesi ve Yasalara Uygunluk ve Kurumsal Yönetim de dahil Türk hukukunun hemen hemen her alanında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Dürüstlük, çalışkanlık ve müvekkillerimize ve hukuk mesleğine olan saygı prensipleri doğrultusunda bugüne kadar edinmiş olduğumuz başarılarımızla mutlu ve gururluyuz.

Prof. Dr. M. Fadlullah Cerrahoğlu

Sertifika

Müvekkillerimizin bilgi yönetim hassasiyetine ve güvenliğine değer vermekteyiz. Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı, Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetleri bakımından uluslararası güvenlik seviyesini haiz bilgi güvenlik yönetim sistemine sahiptir.